Często zadawane pytania

Pytania, które często pojawiają się w korespondencji z klientami. Przedstawiam je tutaj wraz z odpowiedziami, aby zaoszczędzić Twój czas.

? ? ? ? ? ?

Każdy projekt jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Cena za wykonanie strony internetowej zależy od wielu czynników, takich jak skala projektu, poziom skomplikowania, liczba podstron, funkcjonalności oraz dodatkowych usług. Zachęcam do skorzystania z formularza wyceny, który w kilku prostych krokach pozwoli Ci stworzyć brief, a ja będę mógł wycenić projekt.

Podobnie jak przy cenie – długośc realizacji projektu witryny internetowej zależy od poziomu skomplikowania, liczby podstron, wymagań klienta i wielu innych czynników.

Standardowo jest to około 2-3 tygodni, pomijając takie aspekty jak obłożenie pracą, plany urlopowe, skomplikowanie Twojego projektu itd.

Naturalnie.

W dzisiejszych czasach większość ruchu w internecie pochodzi z urządzeń mobilnych, więc każda strona musi być responsywna i dobrze wyglądać zarówno na komputerze, jak i telefonie czy też tablecie. I takie strony oczywiście oferuję.

Jak najbardziej. Właśnie po to jest formularz wyceny zwany briefem, aby poznać Twoje wymagania co do projektu – im bardziej szczegółowo opiszesz wytyczne, tym lepiej będę mógł odwzorować Twoją wizje.

Tak, wsparcie techniczne zawiera serwis gwarancyjny oraz opcjonalny instruktaż. Pomagam także w drobnych zmianach projektu lub wyjaśniam niezrozumiałe aspekty, tak aby klient mógł wygodnie zarządzać swoją witryną.

Tak, oczywiście. Poświęcona jest temu odrębna podstrona. Najlepiej jednak jeśli wypełnisz formularz wyceny, dzięki któremu będę mógł zapoznać się szczegółowo z Twoimi wymaganiami i wizją.

Niestety, w chwili obecnej nie zajmuję się pozycjonowaniem stron internetowych, natomiast już na etapie projektowania przygotowuję witrynę do tego procesu – optymalizując ją, odpowiednio zarządzając hierarchią nagłówków, semantyką i dbając o dobry wynik Google PageSpeed.

Jeżeli nie ma Cię w internecie – nie istniejesz. A ja mogę pomóc zaistnieć Tobie i Twojemu biznesowi.

Każdy mój kient, który zażyczy sobie szkolenie otrzymuje ode mnie indywidualnie dopasowany poradnik w PDF, który wyjaśnia jak korzystać z WordPressa/WooCommerce i jak zarządzać treściami na nim. Naturalnie, jeśli zostaniesz moim klientem możesz napisać, gdy coś będzie niejasne w kwestii użytkowania systemu.

Dobre pytanie. Nie musisz. I to jest piękne.

Ale skoro już tu jesteś to zapraszam do współpracy – zapewnie nie pożałujesz.

Co klienci mówią o Badek.org?

Skontaktuj się ze mną

Chętnie odpowiem na Twoje pytania i wspólnie omówimy wszelkie szczegóły dotyczące Twojego projektu.